Micro-Pak

Küf Önleyici Ambalaj Ürünleri

Micro-Pak

Micro-Pak Ltd. ambalajlanan ürünlerinizin üzerinde küf oluşumunu engelleme alanında dunyanın önde gelen üreticilerindendir. Micro-Pak ürünleri hem ekonomik hemde kullanım kolaylığı sağladıklarından dünyanın her tarafında büyük markalar, toptan satışçılar ve perakendeciler tarafından tercih edilir. Günümüzde, Micro-Pak Stickerları ve PE Sheet’leri yılda bir milyardan fazla üründe kullanılmaktadır.

Micro-Pak ürünleri Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Environmetal Protection Agency (EPA)’ne kayıtlı ve Avrupa Birliği'ndeki REACH yönetmeliğine ise ön kayıt yaptırmıştır. Ayrıca, Cradle to Cradle Sertifikasının Silver level'ına sahip olan Micro-Pak Avrupa Birliği Biocidal Products Registration (BPR)’a geçiş dönemi sonunda da BPR’a tamamen uyumlu olacaktır.

Micro-Pak®

Stickers

Küf oluşumunu engellemede güvenli ve efektif bir yöntem olan Micro-Pak® stickers, kutulu ürünler için dizayn edilmiş özellikle ayakkabılar için dizayn edilmiştir. Havasız folyo poşetlerin içerisinde bulunan stickerlar ise ürün kutusunun içerisine bir yada iki adet yapıştırılarak kullanılıyor.

Datasheet

Micro-Pak®

PE Sheets

Küf oluşumunu engellemede güvenli ve efektif bir yöntem olan Micro-Pak® PE Sheets polybag paketleme yapılan kumaş, çanta, deri ürünleri, aksesuarlardan mobilyalara kadar olan ürünler için dizayn edilmiştir. Micro-Pak® PE Sheetler havasız folyo poşetlerin içerisinde paketlenmede ve beş değişik boyda üretilmektedir. Micro-Pak® PE Sheet’ler ürün polybag’inin içerisine bir yada iki adet yerleştirilerek kullanılıyor.

Datasheet

Micro-Pak®

Clariant Konteyner Kurutucular

Nakliye sırasında konteyner içerisinde dengeli bir bütünlük sağlayarak ürünlerinizi meydana gelebilecek, küf, pas ve korozyona karşı korur. Dunyanın kurutucu konusunda önde gelen markası Clariant tarafından üretilen konteyner kurutucular, küf oluşumunu engellemede, güvenli, efektif ve kolay bir yöntemdir. Aynı zamanda küf oluşumunu daha yüksek oranda engelleyen Micro-Pak® Clariant Konteyner Kurutucular aynı zamanda piyasadaki birçok muadil üründen daha hesaplı bir alternatif.

ÜRÜN VİDEOLARI