Saraciye

Saraciye Ürünleri

Üretime aslında bir tabakhane olarak başlayan Valle Esina, 1968 yılında endüstriyel atıkları geri dönüştürerek bir salpa üreticisi konumuna gelmiştir. O günden bu güne, pazarın ve müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun teknolojileri uygulayarak kendini sürekli yenileyen marka, İtalya’da ve dünyada alanında bir lider konumuna yükselmiştir.

Valle Esina

Volsol Extra Soft

Deri Beslemelik Salpa

Valle Esina

Superbolt Extra Soft

Deri Beslemelik Salpa

1908 yılından beri Luigi Carnevali ismi, bir çok ülkede ayakkabı ve deri ürünleri için termo yapıştırıcılı veya kendinden yapışkanlı astarlık kumaş ve takviye telası üretiminde kalite ve bağlılıkla aynı anlamı taşımaktadır.

Mütemadiyen devam eden araştırma ve geliştirmeleri, kapsamlı yardım ağı ve üst seviye ürünleri ile, Luigi Carnevali dikkatli, hızlı, özel ve kusursuz bir hizmet sağlamaktadır.

Luigi Carnevali

Calicot 17/17

Luigi Carnevali

Telo Ripp Giolla

Luigi Carnevali

Canapina Gonzata

Luigi Carnevali

Canapina Special

Luigi Carnevali

Tela 20/20 Bianco Termo - Adesivo

Tecnogi, ayakkabılarda fort ve bombe yapımında kullanılan emdirilmiş plastik materyaller ayakkabılar ve deri ürünlerde kullanılan takviye malzemeleri ve hot melt yapıştırıcılar üretmektedir.

1979’da kurulan Tecnogi kuruluşundan bu yana büyüyerek Tecnogiplast’ın yanı sıra Çin’de TecnoGi Jasmine Co. Ltd ve Hindistan’da TecnoGi India’yı bünyesine katmıştır.

Tecnogi

0,30 Bianco

Tecnogi

0,50 Bianco

Tecnogi

0,30 Bianco Termo

Tecnogi

0,50 Bianco Termo

Tecnogi

433 Talyn

Tecnogi

435 Talyn

Tecnogi

571 Talyn

Tecnogi

572 Talyn