Tallonit

Forteçelik ve Takviyelik Fiber Ürünleri

Tallonit

Geri dönüştürülmüş fiberlerden üretilen Tallonit, moda dunyasındaki büyük markaların sürekli yükselen taleplerini karşılamak ve kaliteli ayakkabılar üretmek için geliştirildi. Yüksek yırtılma mukavemeti, bükme ve kırılma direnci, bükülme direnci, ve lazer kesimdeki mükemmel sonuçları nedeniyle Tallonit taban ve topuklarda çokça tercih edilmektedir.

Üretiminde kullanılan minimum miktardaki kimyasallardan dolayı Tallonit aynı zamanda naturel bir ürün olarakta nitelendirilebilir. Çok yönlülük ve düşük fiyat avantajlarından dolayı, mobilya ve otomotiv sektöründe de sıkça tercih edilmektedir.

Tallonit

Fiberboard

Moda endüstrisindeki büyük isimlerin her geçen gün artan isteklerini karşılayabilecek inovatif bir ürün. Tallonit, yüksek kalitede ayakkabı üretimi için dizayn edilmiş bir fiberboard!

Katları arasında olan yüksek tutarlılık ve kompaktlık sayesinde Tallonit birçok mekanik strese dayanıklı hale gelerek her türlü süreçte meydana gelebilecek yırtılmayı önlüyor.

Sertliği, burkulmaya, tekrarlanan bükülme ve kırılma denemelerine karşı olan direnci ve lazer kesime olan mükemmel uyumu sayesinde Tallonit bir fiberboard’dan çok daha fazlası. Ayrıca üretiminde kullanılan çok küçük yüzdedeki kimyasallar sayesinde Tallonit, naturel bir ürün olarak adlandırılabilir.