Valle Esina

Salpa ve Saraciye Ürünleri

Valle Esina

Üretime aslında bir tabakhane olarak başlayan Valle Esina, 1968 yılında endüstriyel atıkları geri dönüştürerek bir salpa üreticisi konumuna gelmiştir. O günden bu güne, pazarın ve müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun teknolojileri uygulayarak kendini sürekli yenileyen marka, İtalya’da ve dünyada alanında bir lider konumuna yükselmiştir.

Valle Esina

Ayakkabı

Vardola, dış taban, orta taban, iç taban, topuk, destek ve fortluk için kullanılır. Yontma, traşlama, form verme, kesme, yapıştırma, dikme gibi aşamalarda büyük bir kullanım kolaylığı sunar ve bu sayede değişen ihtiyaçlara uyum sağlamanıza olanak verir.

Valle Esina

Kemer ve Deri Ürünleri

Deriye alternatif veya beraber kullanılan bir ürün olan salpa, deri, evrak çantası, el çantası, cüzdan gibi ürünlerin üretiminde kullanmak için değişik karekteristik özellikleri, elastikiyeti, değişik ciltleri ve astarlık malzemeleri, yüksek mukavemeti ve ekonomik olması nedeniyle ideal bir hammadde.

Valle Esina

Mobilya

Koltuklar, sandalyeler, tabureler, masalar ve dolaplar bir ofiste yada evde ihtiyacınız olabilecek herşey, geniş renk yelpazesi, değişik teknik özellikleri ile mobilya endüstrisine deriye alternatif olabilecek ekonomik ve kaliteli bir opsiyon sunuyoruz.

Valle Esina

Muhtelif Ürünler

Kalemlik ,anahtarlık, kutular, resim çerçeveleri, çöp kutuları, lambalar vb. ev ve ofis eşyalarıda salpanın kullanım alanlarından sadece bir kaçı. Salpaların çeşitliliği sayesinde ürünlerinizin en iyi görünüme ve mukavemete, ekonomik bir şekilde sahip olacağından emin olabilirsiniz.

Valle Esina

Kitap Ciltleri

Süreç kolaylığı, kompaktlığı, fleksibilitesi, geniş renk yelpazesi ve ciltleriyle salpa kitap ciltleri için deriye mükemmel ve ekonomik bir alternatif.